All-on-4 metodas

Apie-mus

All-on-4 metodas

All-on-4 arba lietuviškai ,,visi-ant-keturių” – Švedijos kompanijos „Nobel Biocare“  sukurta implantavimo metodika, kuri įgalina visą dantų tiltą pritvirtinti prie keturių dantų implant (tam tikrais atvejais – prie šešių) tiek apatiniame, tiek viršutiniame žandikaulyje. Tam tikru kampu žandikaulio atžvilgiu yra įsriegiami didesni implantai, kurie suteikia tvirtą pagrindą dantų tiltui ir geriau suauga su žandikaulio kaulu. Tiltas ant implantų uždedamas iškart, jei visos indikacijos teigiamos.

All on four piesinys

All-on-4 metodikos privalumai yra šie: tai pigiau nei pilno komplekto, kartais susidedančio net iš 8 ar 10 implantų, įsriegimas. Tiltą ant implantų galima dėti tą iškart pačią dieną. Chirurginė intervencija minimali, todėl žmogui neskauda, nekraujuoja, netinsta dantenos ir nereikia gerti antibiotikų. Iš karto po procedūros galima valgyti, kalbėti bei šypsotis, gyventi pilnavertį gyvenimą. Kramtymo efektyvumas atkuriamas visu 100% (kai tuo tarpu išimamos plokštelės ar lanko atramos protezai kramtymo efektyvumą atkuria tik 30-40%). Taip pat, išvengiama diskomforto, sukeliamo plokštelių ir pan.

Kokiais atvejais yra rekomenduojama dantų atkūrimas All-on-4 metodika

Tai rekomenduojama žmonėms, neturintiems daugumos ar visų dantų. Ir norintiems atgauti kramtymo bei estetinę funkcijas šiuolaikišku būdu –atsikratant ar neįgyjant nuolatinio diskomforto, patiriamo nešiojant išimamas plokšteles ir pan. Taip pat, sutaupant – nes sriegiami tik 4 (tam tikrais atvejais – 6) implantai vietoj 8-10.

Gydytos Lauros Pranskūnienės darbai All-on-4  metodika.

Kainos

Tikslią kainą gydytojas pasakys konsultacijos metu: 0 €

Dirbame Jūsų grožiui ir sveikatai!

Seniai svajojate apie dailesnę šypseną ir gražesnę veido odą? MedWell klinikoje dirba geriausi savo srities profesionalai, kurie padės įgyvendinti Jūsų svajones! Esame ambicinga profesionalų komanda, nuolat giliname savo žinias įvairiose seminaruose ir konferencijose, naudojame modernią įrangą ir kokybiškas sertifikuotas medžiagas! Savo svajones įgyvendinti palikite mums!

Užsiregistruokite pirmajam vizitui internetu ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Paslaugos

Estetinė medicina

Estetinė odontologija

Giluminis veido šveitimas

PRP procedūros

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Hialurono injekcijos

Botokso injekcijos

Implantavimas

Ortodontija

Estetinė medicina

Giluminis veido šveitimas

PRP procedūros

Hialurono injekcijos

Botokso injekcijos

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Mūsų specialistai

Klientų įspūdžiai

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai internetu.