Bedantis Žandikaulis

Apie-mus

Bedantis Žandikaulis

Ištyrimas ir konsultacija

Gydyti dantų implantais galima visus suaugusius pacientus. Dantų implantacija viena iš patikimiausių gydymo metodikų medicinoje – gydymo sėkmės procentas siekia 96-99%.

Gydymo sėkmę įtakoja (tačiau ne apriboja) paciento burnos higiena, dantenų storis ir žandikaulio kaulo kiekis/kokybė, rūkymas, tokios ligos kaip diabetas ir osteoporozė, spindulinis gydymas, gydytojo patirtis ir pačio implanto kokybė.

Konsultacijos metu ištiriamas pacientas, padaroma rentgeno nuotrauka, suderinamas gydymo planas (etapiškumas, estetiniai lūkesčiai ir finansai), paskiriama implantacijos data.

Implantacijos procedūra

Dantų implantacija atliekama greitai – vienas implantas įsriegiamas vidutiniškai per 20-30 minučių. Dantų implantacija neskausminga, užtenka vietinės nejautros, nenaudojama narkozė. Po implantacijos gali būti skiriamas trumpas antibiotikų kursas, galimas nedidelis, trumpalaikis patinimas, nedidelis skausmas operuotoje vietoje.

Dažnai implantai gali būti įsriegti iškart po danties rovimo – tai vadinama vienmomente implantacija. Kai kada galima iškart uždėti ir laikiną karūnėlę. Šios operacijos galimybė priklauso ne nuo implanto, o nuo paciento individualios situacijos. Kiekvieną kartą gydytojas nustato, koks tokios metodikos tinkamumas ir galimos rizikos/privalumai. Vis dažniau operacijoms naudojamas papildomas chirurginis gidas (plastikinė plokštelė), kuri leidžia tiksliau suplanuoti implanto poziciją ir operaciją atlikti greičiau.

Gijimas ir laikinų vainikėlių nešiojimas ir/arba dantenų formavimas

Implantas prigyja per 4-12 savaičių, siūlai išimami po savaitės. Jei trūksta žandikaulio kaulo, atliekama kaulo priauginimo procedūra, kuri labai panaši į implantaciją – atliekama greitai, neskausmingai ir patikimai, labai dažnai ir tuo pačiu metu su implantacija. Kaulo priauginimo atveju gijimas trunka 6-9 mėnesius.

Naujo danties pritvirtinimas

Prigijus implantui atliekamas implano protezavimas vainikėliu. Priklausomai nuo pasirinktos gydymo metodikos pacientui gali būti pasiūlyta uždėti laikinus vainikėlius, arba laukti nuolatinių. Norint pagaminti vainikėlį reikia nuimti dantų atspaudą, atlikti pamatavimus, suformuoti dantenų profilį. Vainikėlį ant implantų pagamins dantų technikas. Priklausomai nuo pasirinktos medžiagos (plastikas, metalo keramika, stiklo keramika, cirkonio keramika) gamybos technologijos ir techniko patirties priklausys vainikėlio estetinis vaizdas, tarnavimo laikas ir kaina.

Reguliari priežiūra

Dantų implantai, kaip ir nuosavi dantys, reikalauja reguliarios priežiūros ir vizitų pas odontologą bei burnos higienistą.

Kainos

Tikslią kainą gydytojas pasakys konsultacijos metu.

Paslaugos

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Dirbame Jūsų grožiui ir sveikatai!

Seniai svajojate apie dailesnę šypseną ir gražesnę veido odą? MedWell klinikoje dirba geriausi savo srities profesionalai, kurie padės įgyvendinti Jūsų svajones! Esame ambicinga profesionalų komanda, nuolat giliname savo žinias įvairiose seminaruose ir konferencijose, naudojame modernią įrangą ir kokybiškas sertifikuotas medžiagas! Savo svajones įgyvendinti palikite mums!

Užsiregistruokite pirmajam vizitui internetu ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Mūsų specialistai

Klientų įspūdžiai

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai internetu.