Apie mus

Apie-mus

Apie mus

Sveikata ir grožis visais laikais buvo vertybė, ir šiandien vis dar vyrauja požiūris, jog gražiame kūne – graži siela. Dėl šios priežasties atsukti laiką atgal ar bent akimirkai jį sustabdyti, pasidžiaugti, tampa siekiamybe. Sveikatos stiprinimas ir grožio puoselėjimas nusipelno kiekvieno iš mūsų laiko, todėl norisi jį išnaudoti mažų stebuklų, vadinamų šypsena, kūrimui. Šypsenų, kurios šildo, gydo, teikia pasitikėjimo ir vilties.

MedWell – jauna estetinės medicinos ir odontologijos klinika, subūrusi profesionalią ir ambicingą savo srities specialistų komandą. Šią kliniką sukūrėme Jums, nes mūsų pagrindinis tikslas – teikti kokybiškas estetinės medicinos ir odontologijos paslaugas, rūpintis Jūsų grožiu, atsižvelgiant į kiekvieno kliento poreikius bei lūkesčius. Geriausių rezultatų pasiekimui naudojame naują, modernią įrangą bei kokybiškas sertifikuotas medžiagas tam, jog Jūsų apsilankymas klinikoje išliktų kuo malonesniu prisiminimu.

Estetinės medicinos ir odontologijos klinikoje sukurta jauki aplinka leidžia mums, gydytojams, būti kuo arčiau Jūsų bei padėti tapti gražesniais, sveikesniais bei labiau pasitikinčiais savimi. Nuoširdžiai tikime, jog nedideli pokyčiai, kuriuos kuria klinikoje dirbantys profesionalai, Jūsų gyvenimui gali suteikti ne tik džiaugsmo, bet ir naujų spalvų.

Užsukite puodeliui kavos – mes visuomet esame pasiruošę nuoširdžiai pasikalbėti ir suteikti profesionalią konsultaciją Jums rūpimais klausimais.

Paslaugos

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Dirbame Jūsų grožiui ir sveikatai!

Seniai svajojate apie dailesnę šypseną ir gražesnę veido odą? MedWell klinikoje dirba geriausi savo srities profesionalai, kurie padės įgyvendinti Jūsų svajones! Esame ambicinga profesionalų komanda, nuolat giliname savo žinias įvairiose seminaruose ir konferencijose, naudojame modernią įrangą ir kokybiškas sertifikuotas medžiagas! Savo svajones įgyvendinti palikite mums!

Užsiregistruokite pirmajam vizitui internetu ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Mūsų specialistai

Klientų įspūdžiai

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai internetu.