Botulino toksino injekcijos

Botulino toksino injekcijos

Botulino toksino injekcijų procedūra yra pagrįsta botulino toksino savybe grįžtamai blokuoti nervinius impulsus veido raumenyse, prakaito liaukose.  Tai patikima, greita ir beveik neskausminga procedūra, kuri ne tik leidžia panaikinti kaktos, antakių, akių kampučių ir kitas raukšles bei sumažinti gausaus prakaitavimo problemą, bet taip pat yra naudojama siekiant išspręsti įgimtas estetines ar funkcines veido srities problemas.

Kokiais atvejais yra naudojamos botulino injekcijos?

Kiekvieno iš mūsų veide yra daug įvairių raumenų, kurie dirba keičiantis mūsų veido mimikai.  Į raumenų vidų patekęs toksinas veikia atpalaiduojančiai, nesukelia atrofijos ir nedaro įtakos kraujo apytakai.  Tokiu būdu injekcijos vietoje, kur plona adata įvedamas preparatas, esantys raumenys atsipalaiduoja, raukšlės išsilygina, koreguojama antakių, lūpų kampučių forma, tam tikrų veido dalių asimetrija. Ilgalaikis neurotoksino poveikis sugrąžina odai tamprumą ir sveiką išvaizdą be chirurginio įsikišimo.

Botulino toksinas taip pat blokuoja nervinius impulsus prakaito liaukose, todėl botulino toksino injekcijos, suleistos į pažastų, delnų, padų odą, išvaduoja nuo rūpesčių dėl padidėjusio prakaitavimo. Rezultatai juntami po 1-3 dienų, o maksimalus veikimas pasiekiamas po 7-10 dienų.

Botulino toksino injekcijos yra naudojamos siekiant išspręsti ir įgimtas estetines ar funkcines veido srities problemas, pavyzdžiui, bruksizmą (nevalingas dantų griežimas ar stiprus sukandimas). Atlikus botulino injekciją į bruksizmu sergančio paciento kramtomuosius raumenis, jie atpalaiduojami. Po procedūros pacientas įprastai kalba ir valgo, tačiau negali stipriai sukąsti dantų ir jais griežti. Kadangi injekcijos – tik dalis bruksizmo gydymo, reikalinga ir odontologo konsultacija. Mūsų klinikoje dirba tiek estetinės medicinos, tiek odontologijos specialistai, todėl mūsų gydytojai suteiks Jums išsamią konsultaciją dėl kompleksinio gydymo.

Procedūroms atlikti naudojami Dysport produktai.

Botulino injekcijos nėra atliekamos nėščioms, planuojančioms nėštumą ar maitinančioms krūtimi moterims.

Kainos

Veido raumenų hyperaktyvumo gydymas | Dysport | 1 VV: 1,6 €
Kaktos horizontalių raukšlių gydymas: 70 – 112 €
,,Pykčio” raukšlių tarp antakių gydymas: 48 – 80 €
,,Žąsies kojelių” apie akis gydymas: 70 – 90 €
Kramtojo raumens hiperaktyvumo sumažinimas: 120 – 240 €
Prakaitavimo mažinimas: 300 – 600 €

Dirbame Jūsų grožiui ir sveikatai!

Seniai svajojate apie dailesnę šypseną ir gražesnę veido odą? MedWell klinikoje dirba geriausi savo srities profesionalai, kurie padės įgyvendinti Jūsų svajones! Esame ambicinga profesionalų komanda, nuolat giliname savo žinias įvairiose seminaruose ir konferencijose, naudojame modernią įrangą ir kokybiškas sertifikuotas medžiagas! Savo svajones įgyvendinti palikite mums!

Užsiregistruokite pirmajam vizitui internetu ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Paslaugos

Estetinė medicina

Estetinė odontologija

Giluminis veido šveitimas

PRP procedūros

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Hialurono injekcijos

Botokso injekcijos

Implantavimas

Ortodontija

Estetinė medicina

Giluminis veido šveitimas

PRP procedūros

Hialurono injekcijos

Botokso injekcijos

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Mūsų specialistai

Klientų įspūdžiai

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai internetu.