Burnos higiena

Apie-mus

Burnos higiena

Taisyklinga burnos ertmės priežiūra – tai sveikos ir gražios šypsenos garantas. Labai svarbu mokėti taisyklingai išsivalyti dantis ir tarpdančius, pasirinkti tinkamas asmens higienos priemones tam, kad išvengti dantų bei periodonto ligų.

Kasdieninė burnos ertmės priežiūra – pirmas žingsnis norint turėti sveikus dantis ir dantenas. Pagrindinės dantų ėduonies bei periodonto ligų atsiradimo priežastys yra būtent dantų apnašos ir jose esančios bakterijos.

Tačiau tinkamai išsivalyti dantis ne visada pavyksta, ypatingai – sunkiai prieinamose vietose. Susikaupę maisto likučiai ant dantų paviršių tampa lipniu minkštų apnašų sluoksniu, kuriose esančios bakterijos sukelia dantų ėduonį bei dantenų uždegimą – gingivitą. Dantenos pradeda kraujuoti, skaudėti, tampa jautrios. Dantų paviršius išsivalyti tampa nemaloniau ir sudėtingiau. Apnašos likusios mūsų burnoje kurį laiką, sukietėja. Taip susidaro dantų akmenys, kurių pašalinti įprastomis kasdieninėmis burnos higienos priemonėmis namuose tampa nebeįmanoma. Būtent todėl patartina reguliariai (kartą per pusmetį) atlikti profesionalią burnos higieną pas specialistą.

Profesionalios burnos higienos procedūros metu šalinami dantų akmenys, minkštos apanašos, pigmentinės dėmės, kurios susiformuoja nuo kavos, arbatos, tabako ar kitų stiprų pigmentą turinčių maisto produktų bei gėrimų. Taip pat nupoliruojami dantų ir plombų paviršiai, pacientai mokomi, kaip taisyklingai prižiūrėti dantis ir dantenas, rekomenduojamos tinkamos burnos ertmės priežiūros priemonės, kurios efektyviai padėtų išgydyti uždegimą ir palaikyti švarą burnoje.

Negydomas dantų uždegimas ir bloga kasdieninė dantų priežiūra didina ėduonies plitimą, o negydomas gingivitas padidina riziką susirgti periodontitu.

Kainos

Burnos higienos pamoka: 15 €
Profesionali burnos higiena (akmenų, apnašo valymas AirFlow, dantų poliravimas): 50 – 60 €
Profesionali burnos higiena | sudėtinga | 2 etapai (akmenų, apnašo valymas AirFlow, dantų poliravimas): 70 €
Profesionali burnos higiena su breketais (kas 3 – 5 mėn): 40 €
Profesionali burnos higiena vaikams: 30 €
Gilus podanteninis valymas | kiuretažas: 60 – 70 €
Apnašų nuvalymas su soda (AirFlow): 40 €

Paslaugos

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Dirbame Jūsų grožiui ir sveikatai!

Seniai svajojate apie dailesnę šypseną ir gražesnę veido odą? MedWell klinikoje dirba geriausi savo srities profesionalai, kurie padės įgyvendinti Jūsų svajones! Esame ambicinga profesionalų komanda, nuolat giliname savo žinias įvairiose seminaruose ir konferencijose, naudojame modernią įrangą ir kokybiškas sertifikuotas medžiagas! Savo svajones įgyvendinti palikite mums!

Užsiregistruokite pirmajam vizitui internetu ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Mūsų specialistai

Klientų įspūdžiai

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai internetu.