Dantų balinimas

Apie-mus

Balinimas

Dantų balinimas – viena iš populiariausių estetinės odontologijos procedūrų, kurios metu pageltę dantys išbalinami ir pagražinama šypsena. Žmogus labiau pasitiki savimi, nesivaržo šypsotis ir bendrauti.

Dantys gali keisti spalvą dėl daugybės priežasčių: dėl senėjimo, dažančių gėrimų vartojimo (kava, arbata, vynas), rūkymo, dėl genetinių savybių, sisteminių ligų ir žmogaus bendrinės būklės, įvairių antibiotikų vartojimo. Dantų balinimas atliekamas gydytojo odontologo kabinete arba pacientas atlieka balinimą namuose kapomis, pagamintomis klinikoje.

MedWell klinikoje galimi trys dantų balinimo būdai:

1. Balinimas pažangia ir bene saugiausia PHILIPS ZOOM sistema, kurios rezultatai  – 8 atspalviais baltesnė šypsena – išlieka iki 2 metų;

2. Balinimas pagal Jūsų dantis pagamintomis kapomis, kurios kartu su mažu kiekiu specialaus gelio dedamos ant dantų nakčiai tris kartus iš eilės. Po kiek laiko procedūra kartojama ir matomas galutinis rezultatas. Iš naujo atlikti balinimą naudodami tas pačias kapas galėtumėte po pusmečio.

Kainos

Dantų balinimas kabinete PHILIPS ZOOM sistema + kapos: 310 €
Dantų balinimas kabinete PHILIPS ZOOM sistema: 250 €
Dantų balinimas kabinete geliu (Powerwhite, Opalascence): 140 €
Dantų balinimas kapomis (2 kapos + 2švirkštai gelio): 130 €
Dantų balinimas kabinete geliu + kapos: 200 €

Paslaugos

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Dirbame Jūsų grožiui ir sveikatai!

Seniai svajojate apie dailesnę šypseną ir gražesnę veido odą? MedWell klinikoje dirba geriausi savo srities profesionalai, kurie padės įgyvendinti Jūsų svajones! Esame ambicinga profesionalų komanda, nuolat giliname savo žinias įvairiose seminaruose ir konferencijose, naudojame modernią įrangą ir kokybiškas sertifikuotas medžiagas! Savo svajones įgyvendinti palikite mums!

Užsiregistruokite pirmajam vizitui internetu ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Mūsų specialistai

Klientų įspūdžiai

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai internetu.