Dantų implantavimas

Apie-mus

Implantavimas

Implantavimas –  vienas iš pažangiausių šių dienų danties atstatymo metodų, kurio sėkmė šiai dienai yra 95-99%. Privalumas yra tas, kad nėra šlifuojami gretimi dantys ir tarnauja ilgus metus, sustabdomas kaulo nykimas prarasto danties vietoje, kramtymo krūvis pasiskirsto tolygiai bei gretimi dantys nepakeičia padėties, netampa paslankūs ar skausmingi. Atkūriama kramtymo ir fonetinė funkcijos bei estetika.

Danties implantas – tai titaninis ar porcelianinis sraigtas, atstojantis nesamo danties šaknį, įsukamas į žandikaulio kaulą. Ant implanto paprastai tvirtinama danties karūnėlė. Implantais galima atstatyti tiek pavienius dantis, tiek dantų eilės defektą. Jie gali būti sriegiami tiek apatiniame, tiek viršutiniame žandikaulyje.

Pasitaiko atvejų, kai nesant danties ilgainiui kaulas tirpsta, plonėja. Tada reikalinga atlikti kaulo augmentaciją (arba priauginimą) implanto įsriegimui. Tam naudojamas nuosavas arba sintetinis kaulas.

Implantai prigyja per 3-6 mėnesius. Tik tada galima dantį protezuoti.

Mūsų klinikoje yra naudojami šveicariški Straumann ir vokiečių Meisinger implantai.

Straumann implantai yra labiausiai moksliškai pagrįsta dantų implantų sistema. Šių implantų sudedamosios dalys gaminamos Šveicarijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose. Straumann patentuotas „SLActive“ paviršius leidžia protezuoti ant šių implantų gerokai greičiau nei įprastai. Implantų sėkmingas prigijimas siekia 98-99%.

Meisinger implantus gamina vienoje iš seniausių (veikia nuo 1888 metų!) bei didžiulę patirtį turinčioje dantalinėje kompanijoje Meisinger, Vokietijoje. Tai aukštos kokybės implantai, pasižymintys visoms implantams būdingoms savybėmis – geru prigyjimu ir ilgaamiškumu. Implantas turi puikų kainos ir kokybės santykį. Implantams suteikiama viso gyvenimo garantija.

Daugiau apie MedWell siūlomus implantus.

Kainos

Implantacija Straumann SLAactive | 1 dantis: 700 €
Implantacija Straumann | 1 dantis: 600 €
Implantacija Medentika | 1 dantis: 450 €
Gijimo galvutės įsukimas: 60 €
Lateralinė kaulo augmentacija: 250 – 800 €
Sinusito atviras pakėlimas: 550 – 800 €
Sinusito uždaras pakėlimas: 200 €

Paslaugos

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Dirbame Jūsų grožiui ir sveikatai!

Seniai svajojate apie dailesnę šypseną ir gražesnę veido odą? MedWell klinikoje dirba geriausi savo srities profesionalai, kurie padės įgyvendinti Jūsų svajones! Esame ambicinga profesionalų komanda, nuolat giliname savo žinias įvairiose seminaruose ir konferencijose, naudojame modernią įrangą ir kokybiškas sertifikuotas medžiagas! Savo svajones įgyvendinti palikite mums!

Užsiregistruokite pirmajam vizitui internetu ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Mūsų specialistai

Klientų įspūdžiai

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai internetu.