Dantų rentgeno nuotraukos

Apie-mus

Rentgeno nuotraukos

Klinikoje Jūsų patogumui atliksime reikalingas rentgenografijas.

Naujojo Carestream 3D dantų rentgeno aparato CS 8100 3D dėka naudotis 3D technologijos privalumais gali kiekvienas mūsų klinikos klientas.

Aparato privalumas – saugesnė diagnostika: galima kontroliuoti kiekvienos diagnozės trukmę, rezoliuciją ir radiacijos dozę. Specialios technologijos dėka radiacijos dozė yra žemiausia kiek įmanoma pasiekti, o skenavimo trukmė yra ženkliai trumpesnė nei kitų įprastų kompiuterinių tomografų. Tai garantuoja gerą nuotrauką iš pirmo karto bei eliminuoja pakartotinų nuotraukų poreikį. Komfortiškas žmogui atviras ‘veidas-į-veidą’ dizainas. Paprastai sureguliuojamas ir patogus bet kokio ūgio žmogui, įskaitant ir klientus invalido vežimėlyje.

Aparato galimybės universalios: nuo tradicinių panoraminių nuotraukų iki panaudojimo endodontijoje, implantų planavime ir burnos chirurgijoje. Diagnostika yra kaskart preciziškai tiksli ir nepriekaištinga.

Kainos

Dentalinė nuotrauka: 7 €
Panoraminė nuotrauka: 18 €

Paslaugos

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Dirbame Jūsų grožiui ir sveikatai!

Seniai svajojate apie dailesnę šypseną ir gražesnę veido odą? MedWell klinikoje dirba geriausi savo srities profesionalai, kurie padės įgyvendinti Jūsų svajones! Esame ambicinga profesionalų komanda, nuolat giliname savo žinias įvairiose seminaruose ir konferencijose, naudojame modernią įrangą ir kokybiškas sertifikuotas medžiagas! Savo svajones įgyvendinti palikite mums!

Užsiregistruokite pirmajam vizitui internetu ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Mūsų specialistai

Klientų įspūdžiai

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai internetu.