Estetinė medicina

Su kiekvienais metais oda sensta, praranda elastingumą, tamprumą, spindesį. Tai natūralus biologinis procesas, kurį sustiprina kenksmingi faktoriai bei ligos. Kiekvienai moteriai norisi kaip įmanoma pristabdyti odos senėjimo procesą. Estetinė medicina suteikia galimybę atsukti laiką atgal ar jį pristabdyti nesigulant po chirurgo skalpeliu.

Estetinė medicina

Su kiekvienais metais oda sensta, praranda elastingumą, tamprumą, spindesį. Tai natūralus biologinis procesas, kurį sustiprina kenksmingi faktoriai bei ligos. Kiekvienai moteriai norisi kaip įmanoma pristabdyti odos senėjimo procesą. Estetinė medicina suteikia galimybę atsukti laiką atgal ar jį pristabdyti nesigulant po chirurgo skalpeliu.

Mezoterapija

Mezoterapija paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius (esant reikalui – ir į gilesnius) lokaliai yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos. Šios procedūros koncepcija paprasta: mažai, retai ir reikiamoje vietoje.

Preparato sudėtyje yra įvairių mišinių: hialurono rūgšties, vitaminų (A, E, C, B, K), amino rūgščių, mikroelementų  (Zn, Co, Mg, P, S), mineralinių medžiagų, kofermentų, organinių rūgščių kompleksų, augalinių ekstraktų, antioksidantų, lipolitikų, homeopatinių bei biotechnologinių produktų. Kokteilių sudėtis kiekvienu atveju priklauso nuo sprendžiamos problemos. Veikliųjų medžiagų pagalba atkuriamas odos tonusas ir elastingumas, oda tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, pastebimas mezoliftingo poveikis.

Kokiais atvejais yra rekomenduojama mezoterapija?

Mezoterapija skirta odos senėjimo gydymui ir profilaktikai bei tinka bet kokio amžiaus ar lyties žmonėms. Rūkantiems mezoterapija suteikia galimybę paskaistinti papilkėjusią odą. Odą, pavargusią nuo streso ar nepilnavertės mitybos, ši procedūra padeda atgaivinti. Mezoterapija tinka randams po traumų ar ligų gydyti. Taip pat procedūra naudojama gydyti plaukų slinkimą (po streso, chirurginės operacijos, prasidėjusiam po gimdymo, dėl hormonų pokyčių ir t.t).
Mezoterapija neturi šalutinių poveikių ar komplikacijų, tačiau nėra rekomenduojama, jei turite  kraujo krešėjimo sutrikimų, ūmių odos ligų, sergate kai kuriomis neurologinėmis ligomis ar turite alergiją kuriam nors kokteilio komponentui, taip pat nerekomenduojama nėščiosioms.

Hialurono rūgšties užpildų procedūros

Hialurono rūgšties užpildų procedūra skirta lyginti bei švelninti raukšles. Procedūra, kurios metu į odą injekuojama hialurono rūgštis, visų pirma yra vidinis odos drėkinimas, dėl to oda atjaunėja, suminkštėja, tampa elastingesnė. Šios procedūros efektas įspūdingas, nes ją atliekant patiriamas tik minimalus diskomfortas, šalutiniai reiškiniai (laikinas paraudimas injekcijos vietoje, šašelis ar nedidelis patinimas),  pasitaiko itin retai, o reabilitacinis periodas nereikalingas.

Estetinėje medicinoje dažnai naudojami natūralūs užpildai, sudaryti iš hialurono rūgšties. Tai natūraliai organizme randama medžiaga, todėl nekelia jam papildomo streso. Metams bėgant mūsų odoje mažėja hialurono rūgšties, todėl oda pradeda raukšlėtis, praranda minkštumą bei elastingumą. Hialurono rūgšties molekulės sugeba surinkti drėgmę, todėl yra itin svarbios odos jaunatviškumui ir drėkinimui užtikrinti.

Kokiais atvejais yra rekomenduojamos hialurono rūgšties užpildų procedūros?

Hialurono rūgšties užpildų procedūros rekomenduojamos žmonėms, norintiems ne tik sustabdyti  odos senėjimą, bet ir pastebimai atsukti laikrodį atgal. Šios procedūros padeda sumažinti ar visiškai panaikinti raukšles tarpuakyje, paakiuose, lūpų kampučiuose, šalia nosies ar ant skruostų. Taip pat koreguoja raukšles kaklo, dekolte srityse. Jūsų oda bus maksimaliai sudrėkinta, elastinga, o Jūs jausitės žymiai atjaunėję.

Procedūroms atlikti naudojami Juvederm, Restylane, Neauvia, Teosyal produktai.

 

 

Giluminis profesionalus veido odos šveitimas

Giluminis veido odos šveitimas dar kitaip tarp specialistų vadinamas cheminiu odos šveitimu arba pilingu ir šiai dienai yra viena iš populiariausių procedūrų, skirtų odos būklės gerinimui pasaulyje. Jis išpopuliarėjo dėl galimybės akivaizdžiai atjauninti odą be skalpelio, padėti tiems, kurie kenčia dėl aknės spuogų ir jos pasekmių bei panaikinti pigmentines dėmes. Palaipsniui cheminis odos šveitimas užėmė svarbią vietą dermatologų ir estetinės medicinos specialistų kabinetuose. Cheminio odos šveitimo metu rūgšties pagalba sunaikinamos jungtys tarp ląstelių – pašalinamas viršutinis odos sluoksnis. Po procedūros oda ataugina naujus audinius, kurie atrodo sveikiau ir gražiau. Be šio išorinio efekto, yra ir giluminis – pašalinus paviršinį odos sluoksnį giluminiuose jos audiniuose yra sukeliamas šokas, kuris paskatina pagrindinių odos elementų elastino ir kolageno gamybą, kas užtikrina odos atjaunėjimą.

Kokiais atvejais yra rekomenduojamos giluminio profesionalaus odos šveitimo procedūros?

Jos rekomenduojamos norintiems išlyginti mažas raukšleles ir pašalinti su amžiumi atsiradusius odos pakitimus (keratomas, pigmentines dėmes), sumažinti netolygią odos pigmentaciją, atsikratyti aknės, sušvelninti randelius po jaunatvinių spuogų, ypač kol jie neįsisenėję, turintiems odą su nuolat užsikemšančiomis poromis. Taip pat, rožinės, dermatito gydymui, strijų naikinimui, patamsėjusių paakių šviesinimui.

Procedūroms atlikti naudojami Filorga bei Sesderma produktai.

PRP (kraujo plazmos) procedūros

PRP procedūros — pažangus ir itin efektyvus būdas sugrąžinti odos spindesį, naudojant autologinį (autologinis — to paties paciento) trombocitų koncentratą. Procedūros metu yra aktyvuojamos odos kamieninės ląstelės, skatinama kolageno bei elastino skaidulų sintezė, atstatoma odos savybė sulaikyti drėgmę. Rezultatas — jaunai atrodanti oda.

Dažniausiai PRP procedūros atliekamos veido, kaklo, iškirptės ir plaštakų srityse. Pirmieji regeneraciniai procesai pastebimi po kelių savaičių, o stulbinančiam efektui pasiekti užtenka vienos dviejų procedūrų.

Kokiais atvejais yra rekomenduojamas odos atjauninimas nuosava trombocitais praturtinta kraujo plazma?

Mūsų odą nuolatos veikia kenksmingi faktoriai, kurie su amžiumi lėtėjant odos regeneraciniams procesams, vis labiau daro įtaką mūsų grožiui oda suglemba, praranda spindesį, pradeda ryškėti raukšlės. Odos atjauninimas nuosava trombocitais praturtinta kraujo plazma yra skirtas:

  • pavargusiai, nualintai, papilkėjusiai, pigmentinei veido odai atgaivinti
  • senstančiai odai sustangrinti ir atjauninti
  • gilioms raukšlėms užpildyti
  • rankų, kaklo, dekolte odai skaistinti
  • alerginių odos reakcijų sumažinimui.
  • Po procedūros nėra jokios alerginės ar atmetimo reakcijos, nes naudojami Jūsų pačių kraujo komponentai.

Veido kontūravimas besirezorbuojančiais siūlais

Veido odos patempimo procedūra besirezorbuojančiais siūlais yra alternatyvus nechirurginis odos patempimas. Šios procedūros metu naudojami besirezorbuojantys siūlai ,,su dantukais”, kurie pakelia įvairias kūno (pilvo, rankų, kojų) ir veido sritis ir itin gražiai formuoja veido, lūpų kontūrą. Siūlai yra hipoalerginiai ir per 6-8 mėnesius pilnai suyra į dujas ir vandenį – absorbuojasi į odą.

Procedūros metu atliekama vietinė nejautra. Adatos pagalba į poodinius audinius yra implantuojami siūlai, kurių ,,dantukai” išdėstyti viena kryptimi ir ,,atsiveria” tada, kai sukimba su jungiamuoju poodiniu audiniu, tokiu būdu pakeldami sukritusias veido sritis, atstatydami veido kontūrus. Toks mechaninis poveikis pastebimas iškart, vėliau per šešis mėnesius pastebimas odos struktūros pagerėjimas, kurį įtakoja tam tikra siūlų forma ir aplink juos vykstanti angiogenezė, fibroplastų stimuliacija, suaktyvėjusi kolageno gamyba. Liftinguojantis poveikis išlieka metus.

Po procedūros galimos kraujosrūvos, patinimas, skausmas injekcijos vietoje, riboti veido judesiai, svetimkūnio jutimas. Todėl labai svarbu laikytis gydytojo rekomendacijų. Šie simptomai praeina per keletą dienų.

Kokiais atvejais yra rekomenduojamos veido kontūravimo besirezorbuojančiais siūlais procedūros? 

Šios procedūros rekomenduojamos žmonėms, kuriuos vargina suglebusi, praradusi stangrumą oda, odos pakritimai apatinio žandikaulio srityje, kaklo raukšlės ir raukšlės dekolte srityje, smulkios raukšlės aplink lūpas, netenkina lūpų kontūras, nusileidusi antakių linija.

Veido kontūravimas besirezorbuojančiais siūlais labai populiarėja tarp jaunų žmonių, kurie nori subtilesnių pokyčių siekiant sustabdyti senėjimo procesą.

Procedūroms atlikti naudojami Mesosiūlai VSLine bei Happy Lift Revitalising produktai.

Kalcio hidroksiapatito užpildų procedūros

Šios odos atjauninimo procedūros metu naudojamas gelio konsistencijos užpildas, kurio pagrindas yra kalcio hydrosiapatitas, skirtas veido ovalo, smakro, nosies, skruostų apimties korekcijai, nosies-lūpų linijos ir kitų gilių veido raukšlių užpildymui, rankų odos atjauninimui.

Įvedant užpildą į veido odą yra atstatoma prarasta apimtis, ovalo kontūras, užpildomos raukšlės, pagerėja bendra odos būklė. Injekuojant į plaštakų išorinio paviršiaus odą, pagerėja odos tonusas ir oda atjaunėja.

Šios procedūros privalumas – dvigubas poveikis: momentinis ir ilgalaikis. Momentinis poveikis – gelis užpildo raukšleles, išlygina odą ir suteikia apimtį. Rezultatas pastebimas iškart po procedūros. Ilgalaikis poveikis – per 2-3 mėnesius gelis visiškai absorbuojasi ir susijungia su kolagenu, taip užtikrinamas ilgalaikis produkto poveikis. Poveikio trukmė individuali dėl to, kad produktas yra 100% natūralus. Daugeliui žmonių efektas išlieka iki 18 mėnesių.

Keletą savaičių po procedūros gali prireikti konsultacijos bei korekcijos. Jeigu iki šios procedūros buvo įvedami kiti produktai, gydytojas privalo būti informuotas apie tai. Galimas šalutinis procedūros poveikis – kraujosrūvos, patinimai, paraudimai, skausmas injekcijos vietoje. Šie simptomai praeina per keletą dienų. 

Kokiais atvejais yra rekomenduojamos kalcio hidroksido užpildų procedūros?

Šios procedūros rekomenduojamos žmonėms, norintiems pakoreguoti savo veido ovalą, smakro, nosies, skruostų apimtį, nosies – lūpų liniją, sumažinti gilias veido raukšles, atjauninti rankų odą.

Procedūroms atlikti naudojami Luminera Crystalys produktai.

Botulino toksino injekcijos

Botulino toksino injekcijų procedūra yra pagrįsta botulino toksino savybe grįžtamai blokuoti nervinius impulsus veido raumenyse, prakaito liaukose.  Tai patikima, greita ir beveik neskausminga procedūra, kuri ne tik leidžia panaikinti kaktos, antakių, akių kampučių ir kitas raukšles bei sumažinti gausaus prakaitavimo problemą, bet taip pat yra naudojama siekiant išspręsti įgimtas estetines ar funkcines veido srities problemas.

Kokiais atvejais yra naudojamos botulino injekcijos?

Kiekvieno iš mūsų veide yra daug įvairių raumenų, kurie dirba keičiantis mūsų veido mimikai.  Į raumenų vidų patekęs toksinas veikia atpalaiduojančiai, nesukelia atrofijos ir nedaro įtakos kraujo apytakai.  Tokiu būdu injekcijos vietoje, kur plona adata įvedamas preparatas, esantys raumenys atsipalaiduoja, raukšlės išsilygina, koreguojama antakių, lūpų kampučių forma, tam tikrų veido dalių asimetrija. Ilgalaikis neurotoksino poveikis sugrąžina odai tamprumą ir sveiką išvaizdą be chirurginio įsikišimo.

Botulino toksinas taip pat blokuoja nervinius impulsus prakaito liaukose, todėl botulino toksino injekcijos, suleistos į pažastų, delnų, padų odą, išvaduoja nuo rūpesčių dėl padidėjusio prakaitavimo. Rezultatai juntami po 1-3 dienų, o maksimalus veikimas pasiekiamas po 7-10 dienų.

Botulino toksino injekcijos yra naudojamos siekiant išspręsti ir įgimtas estetines ar funkcines veido srities problemas, pavyzdžiui, bruksizmą (nevalingas dantų griežimas ar stiprus sukandimas). Atlikus botulino injekciją į bruksizmu sergančio paciento kramtomuosius raumenis, jie atpalaiduojami. Po procedūros pacientas įprastai kalba ir valgo, tačiau negali stipriai sukąsti dantų ir jais griežti. Kadangi injekcijos – tik dalis bruksizmo gydymo, reikalinga ir odontologo konsultacija. Mūsų klinikoje dirba tiek estetinės medicinos, tiek odontologijos specialistai, todėl mūsų gydytojai suteiks Jums išsamią konsultaciją dėl kompleksinio gydymo.

Procedūroms atlikti naudojami Dysport produktai.

Botulino injekcijos nėra atliekamos nėščioms, planuojančioms nėštumą ar maitinančioms krūtimi moterims.