Giluminis profesionalus veido šveitimas

Giluminis profesionalus veido šveitimas

Giluminis veido odos šveitimas dar kitaip tarp specialistų vadinamas cheminiu odos šveitimu arba pilingu ir šiai dienai yra viena iš populiariausių procedūrų, skirtų odos būklės gerinimui pasaulyje. Jis išpopuliarėjo dėl galimybės akivaizdžiai atjauninti odą be skalpelio, padėti tiems, kurie kenčia dėl aknės spuogų ir jos pasekmių bei panaikinti pigmentines dėmes. Palaipsniui cheminis odos šveitimas užėmė svarbią vietą dermatologų ir estetinės medicinos specialistų kabinetuose. Cheminio odos šveitimo metu rūgšties pagalba sunaikinamos jungtys tarp ląstelių – pašalinamas viršutinis odos sluoksnis. Po procedūros oda ataugina naujus audinius, kurie atrodo sveikiau ir gražiau. Be šio išorinio efekto, yra ir giluminis – pašalinus paviršinį odos sluoksnį giluminiuose jos audiniuose yra sukeliamas šokas, kuris paskatina pagrindinių odos elementų elastino ir kolageno gamybą, kas užtikrina odos atjaunėjimą.

Kokiais atvejais yra rekomenduojamos giluminio profesionalaus odos šveitimo procedūros?

Jos rekomenduojamos norintiems išlyginti mažas raukšleles ir pašalinti su amžiumi atsiradusius odos pakitimus (keratomas, pigmentines dėmes), sumažinti netolygią odos pigmentaciją, atsikratyti aknės, sušvelninti randelius po jaunatvinių spuogų, ypač kol jie neįsisenėję, turintiems odą su nuolat užsikemšančiomis poromis. Taip pat, rožinės, dermatito gydymui, strijų naikinimui, patamsėjusių paakių šviesinimui.

Procedūroms atlikti naudojami Filorga bei Sesderma produktai.

Kainos

Giluminis profesionalus odos šveitimas: 44 – 75 €

Dirbame Jūsų grožiui ir sveikatai!

Seniai svajojate apie dailesnę šypseną ir gražesnę veido odą? MedWell klinikoje dirba geriausi savo srities profesionalai, kurie padės įgyvendinti Jūsų svajones! Esame ambicinga profesionalų komanda, nuolat giliname savo žinias įvairiose seminaruose ir konferencijose, naudojame modernią įrangą ir kokybiškas sertifikuotas medžiagas! Savo svajones įgyvendinti palikite mums!

Užsiregistruokite pirmajam vizitui internetu ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Paslaugos

Estetinė medicina

Estetinė odontologija

Giluminis veido šveitimas

PRP procedūros

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Hialurono injekcijos

Botokso injekcijos

Implantavimas

Ortodontija

Estetinė medicina

Giluminis veido šveitimas

PRP procedūros

Hialurono injekcijos

Botokso injekcijos

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Mūsų specialistai

Klientų įspūdžiai

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai internetu.