Hialurono rūgšties užpildų procedūros

Hialurono rūgšties užpildų procedūros

Hialurono rūgšties užpildų procedūra skirta lyginti bei švelninti raukšles. Procedūra, kurios metu į odą injekuojama hialurono rūgštis, visų pirma yra vidinis odos drėkinimas, dėl to oda atjaunėja, suminkštėja, tampa elastingesnė. Šios procedūros efektas įspūdingas, nes ją atliekant patiriamas tik minimalus diskomfortas, šalutiniai reiškiniai (laikinas paraudimas injekcijos vietoje, šašelis ar nedidelis patinimas),  pasitaiko itin retai, o reabilitacinis periodas nereikalingas.

Estetinėje medicinoje dažnai naudojami natūralūs užpildai, sudaryti iš hialurono rūgšties. Tai natūraliai organizme randama medžiaga, todėl nekelia jam papildomo streso. Metams bėgant mūsų odoje mažėja hialurono rūgšties, todėl oda pradeda raukšlėtis, praranda minkštumą bei elastingumą. Hialurono rūgšties molekulės sugeba surinkti drėgmę, todėl yra itin svarbios odos jaunatviškumui ir drėkinimui užtikrinti.

Kokiais atvejais yra rekomenduojamos hialurono rūgšties užpildų procedūros?

Hialurono rūgšties užpildų procedūros rekomenduojamos žmonėms, norintiems ne tik sustabdyti  odos senėjimą, bet ir pastebimai atsukti laikrodį atgal. Šios procedūros padeda sumažinti ar visiškai panaikinti raukšles tarpuakyje, paakiuose, lūpų kampučiuose, šalia nosies ar ant skruostų. Taip pat koreguoja raukšles kaklo, dekolte srityse. Jūsų oda bus maksimaliai sudrėkinta, elastinga, o Jūs jausitės žymiai atjaunėję.

Procedūroms atlikti naudojami Juvederm, Restylane, Neauvia, Teosyal produktai.

Kainos

Hialurono rūgšties užpildų procedūros: 250-450 €
Lūpų putlinimas: 90-180 €

Dirbame Jūsų grožiui ir sveikatai!

Seniai svajojate apie dailesnę šypseną ir gražesnę veido odą? MedWell klinikoje dirba geriausi savo srities profesionalai, kurie padės įgyvendinti Jūsų svajones! Esame ambicinga profesionalų komanda, nuolat giliname savo žinias įvairiose seminaruose ir konferencijose, naudojame modernią įrangą ir kokybiškas sertifikuotas medžiagas! Savo svajones įgyvendinti palikite mums!

Užsiregistruokite pirmajam vizitui internetu ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Paslaugos

Estetinė medicina

Estetinė odontologija

Giluminis veido šveitimas

PRP procedūros

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Hialurono injekcijos

Botokso injekcijos

Implantavimas

Ortodontija

Estetinė medicina

Giluminis veido šveitimas

PRP procedūros

Hialurono injekcijos

Botokso injekcijos

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Mūsų specialistai

Klientų įspūdžiai

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai internetu.