Veido kontūravimas besirezorbuojančiais siūlais

Veido kontūravimas besirezorbuojančiais siūlais

Veido odos patempimo procedūra besirezorbuojančiais siūlais yra alternatyvus nechirurginis odos patempimas. Šios procedūros metu naudojami besirezorbuojantys siūlai ,,su dantukais”, kurie pakelia įvairias kūno (pilvo, rankų, kojų) ir veido sritis ir itin gražiai formuoja veido, lūpų kontūrą. Siūlai yra hipoalerginiai ir per 6-8 mėnesius pilnai suyra į dujas ir vandenį – absorbuojasi į odą.

Procedūros metu atliekama vietinė nejautra. Adatos pagalba į poodinius audinius yra implantuojami siūlai, kurių ,,dantukai” išdėstyti viena kryptimi ir ,,atsiveria” tada, kai sukimba su jungiamuoju poodiniu audiniu, tokiu būdu pakeldami sukritusias veido sritis, atstatydami veido kontūrus. Toks mechaninis poveikis pastebimas iškart, vėliau per šešis mėnesius pastebimas odos struktūros pagerėjimas, kurį įtakoja tam tikra siūlų forma ir aplink juos vykstanti angiogenezė, fibroplastų stimuliacija, suaktyvėjusi kolageno gamyba. Liftinguojantis poveikis išlieka metus.

Po procedūros galimos kraujosrūvos, patinimas, skausmas injekcijos vietoje, riboti veido judesiai, svetimkūnio jutimas. Todėl labai svarbu laikytis gydytojo rekomendacijų. Šie simptomai praeina per keletą dienų.

Kokiais atvejais yra rekomenduojamos veido kontūravimo besirezorbuojančiais siūlais procedūros? 

Šios procedūros rekomenduojamos žmonėms, kuriuos vargina suglebusi, praradusi stangrumą oda, odos pakritimai apatinio žandikaulio srityje, kaklo raukšlės ir raukšlės dekolte srityje, smulkios raukšlės aplink lūpas, netenkina lūpų kontūras, nusileidusi antakių linija.

Veido kontūravimas besirezorbuojančiais siūlais labai populiarėja tarp jaunų žmonių, kurie nori subtilesnių pokyčių siekiant sustabdyti senėjimo procesą.

Procedūroms atlikti naudojami Mesosiūlai VSLine bei Happy Lift Revitalising produktai.

Kainos

Veido pakėlimas HappyLift siūlais: 510 €
Veido koregavimas Mesosiūlais | 1 vnt.: 8 €

Dirbame Jūsų grožiui ir sveikatai!

Seniai svajojate apie dailesnę šypseną ir gražesnę veido odą? MedWell klinikoje dirba geriausi savo srities profesionalai, kurie padės įgyvendinti Jūsų svajones! Esame ambicinga profesionalų komanda, nuolat giliname savo žinias įvairiose seminaruose ir konferencijose, naudojame modernią įrangą ir kokybiškas sertifikuotas medžiagas! Savo svajones įgyvendinti palikite mums!

Užsiregistruokite pirmajam vizitui internetu ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!

Paslaugos

Estetinė medicina

Estetinė odontologija

Giluminis veido šveitimas

PRP procedūros

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Hialurono injekcijos

Botokso injekcijos

Implantavimas

Ortodontija

Estetinė medicina

Giluminis veido šveitimas

PRP procedūros

Hialurono injekcijos

Botokso injekcijos

Estetinė odontologija

Estetinis plombavimas

Estetinis protezavimas

Implantavimas

Ortodontija

Mūsų specialistai

Klientų įspūdžiai

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai internetu.