Kalcio hidroksiapatito užpildų procedūros

Kalcio hidroksiapatito užpildų procedūros

Kalcio hidroksiapatito užpildų procedūros metu naudojamas gelio konsistencijos užpildas, kurio pagrindas yra kalcio hydrosiapatitas, skirtas veido ovalo, smakro, nosies, skruostų apimties korekcijai, nosies-lūpų linijos ir kitų gilių veido raukšlių užpildymui, rankų odos atjauninimui.

Įvedant užpildą į veido odą yra atstatoma prarasta apimtis, ovalo kontūras, užpildomos raukšlės, pagerėja bendra odos būklė. Injekuojant į plaštakų išorinio paviršiaus odą, pagerėja odos tonusas ir oda atjaunėja.

Šios procedūros privalumas – dvigubas poveikis: momentinis ir ilgalaikis. Momentinis poveikis – gelis užpildo raukšleles, išlygina odą ir suteikia apimtį. Rezultatas pastebimas iškart po procedūros. Ilgalaikis poveikis – per 2-3 mėnesius gelis visiškai absorbuojasi ir susijungia su kolagenu, taip užtikrinamas ilgalaikis produkto poveikis. Poveikio trukmė individuali dėl to, kad produktas yra 100% natūralus. Daugeliui žmonių efektas išlieka iki 18 mėnesių.

Keletą savaičių po procedūros gali prireikti konsultacijos bei korekcijos. Jeigu iki šios procedūros buvo įvedami kiti produktai, gydytojas privalo būti informuotas apie tai. Galimas šalutinis procedūros poveikis – kraujosrūvos, patinimai, paraudimai, skausmas injekcijos vietoje. Šie simptomai praeina per keletą dienų. 

Kokiais atvejais yra rekomenduojamos kalcio hidroksido užpildų procedūros?

Šios procedūros rekomenduojamos žmonėms, norintiems pakoreguoti savo veido ovalą, smakro, nosies, skruostų apimtį, nosies – lūpų liniją, sumažinti gilias veido raukšles, atjauninti rankų odą.

Procedūroms atlikti naudojami Luminera Crystalys produktai.

Kainos

  • Kalcio hidroksido užpildai | 1,25 ml.
    250 €