Mezoterapija

MEZOTERAPIJA

Mezoterapija

Mezoterapija – paprasta ir veiksminga procedūra, kurios metu mikroinjekcijų pagalba į paviršinius ir vidurinius odos sluoksnius (esant reikalui – ir į gilesnius) lokaliai yra įvedamos biologiškai aktyvios medžiagos. Šios procedūros koncepcija paprasta: mažai, retai ir reikiamoje vietoje.

Preparato sudėtyje yra įvairių mišinių: hialurono rūgšties, vitaminų (A, E, C, B, K), amino rūgščių, mikroelementų  (Zn, Co, Mg, P, S), mineralinių medžiagų, kofermentų, organinių rūgščių kompleksų, augalinių ekstraktų, antioksidantų, lipolitikų, homeopatinių bei biotechnologinių produktų. Kokteilių sudėtis kiekvienu atveju priklauso nuo sprendžiamos problemos. Veikliųjų medžiagų pagalba atkuriamas odos tonusas ir elastingumas, oda tampa drėgnesnė, išsilygina smulkios raukšlelės, pastebimas mezoliftingo poveikis.

Kokiais atvejais yra rekomenduojama mezoterapija?

Mezoterapija skirta odos senėjimo gydymui ir profilaktikai bei tinka bet kokio amžiaus ar lyties žmonėms. Rūkantiems mezoterapija suteikia galimybę paskaistinti papilkėjusią odą. Odą, pavargusią nuo streso ar nepilnavertės mitybos, ši procedūra padeda atgaivinti. Mezoterapija tinka randams po traumų ar ligų gydyti. Taip pat procedūra naudojama gydyti plaukų slinkimą (po streso, chirurginės operacijos, prasidėjusiam po gimdymo, dėl hormonų pokyčių ir t.t).
Mezoterapija neturi šalutinių poveikių ar komplikacijų, tačiau nėra rekomenduojama, jei turite  kraujo krešėjimo sutrikimų, ūmių odos ligų, sergate kai kuriomis neurologinėmis ligomis ar turite alergiją kuriam nors kokteilio komponentui, taip pat nerekomenduojama nėščiosioms.

Kainos

  • Mezoterapija veidui
    85 €
  • Mezoterapija plaukams
    85 €

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai ar procedūrai internetu.