Ortodontija

ORTODONTIJA

Ortodontija

Ortodontinis gydymas skirtas kreiviems dantims koreguoti, netaisyklingam sukandimui gydyti, žandikaulio vystymosi sutrikimams tvarkyti. Neteisingą sąkandį galima diagnozuoti kas antram žmogui, jį galima pastebėti dar vaikystėje, tačiau ir vėlesniame amžiuje spręsti ortodontines problemas nėra per vėlu.

Kokiais atvejais yra rekomenduojamas ortodontinis gydymas?

Kreivi dantys – ne tik estetinė problema. Tai gali sukelti galvos skausmus, žandikaulio sąnarių traškėjimą ar skausmą, gali netgi atsirasti nepageidaujamos raukšlės. Dėl šių priežasčių svarbu atkreipti dėmesį į neteisingą sąkandį, kreivus ar susigrūdusius dantis, ypač jei tai Jums kelia diskomfortą.

Ortodontinio aparato tipai

Yra keli skirtingi ortodontinio aparato variantai – dažniausiai tai ortodontinės plokštelės, breketai arba kapos dantims tiesinti. Metaliniai breketai yra populiariausi, tačiau jie labiausiai pastebimi. Jie atsparūs mechaniniam poveikiui ir patogiausi pacientui. Keraminiai breketai mažiau pastebimi, nes yra danties spalvos. Nepastebimi taip pat ir safyriniai breketai. Jie pagaminti aptakesniais kraštais, todėl nesukelia diskomforto juos uždėjus. Tuo tarpu, beligatūriniai  – naujos kartos breketai, turintys labai daug privalumų. Pirmiausia – jie mažai pastebimi, juos lengviau išvalyti, ir gydymas trunka trumpiau, todėl lankytis pas gydytoją reikia rečiau. Yra dar ir liežuviniai breketai – klijuojami iš vidinės dantų pusės, todėl iš išorės visiškai nematomi. Šie gali labiau dirginti gleivinę, nes liežuvio gleivinė palyginti jautri. Dažniau taikomi nesudėtingais atvejais.

Kainos

Ortodontiniai aparatai

 • Ortodontinė plokštelė
  180 €
 • Funkcinė plokštelė
  250 €

Breketų sistema | 1 lankas

 • Metalinių breketų dėjimas
  500 €
 • Metalinių beligatūrių breketų dėjimas
  800 €
 • Keramikinių breketų dėjimas
  900 €
 • Keramikinių beligatūrių breketų dėjimas
  1250 €
 • Breketų nuėmimas
  290 €

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai ar procedūrai internetu.