Skaitmeninis protezavimas

PROTEZAVIMAS 2

Skaitmeninio protezavimo technologija CAD/CAM

Kas yra skaitmeninis protezavimas?

Šiomis dienomis nuo skaitmeninių technologijų neatsiejama ne tik mūsų kasdienybė, bet ir medicina. Neabejotinai, pažangios technologijos pirmyn pasistūmėjo ir odontologinėse procedūrose. Pasitelkdami vieną iš naujovių dantų protezavimo srityje – CAD/CAM (Computer aided design and computer aided manufacturing) technologiją – MedWell klinikos gydytojai pasirūpins, kad kasdieniu Jūsų palydovu taptų ne tik skaitmeninės technologijos, bet ir plati šypsena.

Daugeliui pacientų dantų protezavimas asocijuojasi su nemalonia procedūra nuimant tradicinius atspaudus, daugybe vizitų pas odontologą, praleidžiant ne vieną valandą jo kabinete. Visi mes norime kuo trumpesnių apsilankymų pas gydytoją, tačiau tuo pačiu tvirtų, kokybiškų, ilgaamžių ir estetiškų restauracijų. Nuo šiol tai įmanoma su pažangiausia skaitmenine protezavimo technologija.

Kuo ypatinga CAD/CAM technologija?

Įprastu būdu dantų protezavimas atliekamas per keletą vizitų. Iš pradžių nušlifuojamas dantis, pagaminami laikini vainikėliai, tuomet paimamas antspaudas ir laboratorijoje gaminamas naujas vainikėlis. Šios procedūros užtrunka iki kelių savaičių, o jeigu reikia papildomų korekcijų tai ir ilgiau. Su CAD/CAM technologija, naudojant biosuderinamas medžiagas, atitinkančias danties tvirtumą, dantų protezavimas gali būti atliktas ypač tiksliai ir greitai! Vos per keletą valandų nuolatinė bemetalės keramikos karūnėlė yra pagaminama ir pricementuojama, o visos burnos dantys vos per pora dienų.

Kaip atliekamas skaitmeninis protezavimas?

  • CEREK (Vokietijoje pagamintos ) sistemos intraoraline kamera nuskenuojami dantys ir iš karto kompiuterio ekrane matome trimatį dantų vaizdą. Pacientui matant, kompiuteriu sumodeliuojamas būsimas dantis.
  • Klinikoje esančio frezavimo įrenginio pagalba, pagal kompiuterinį modelį išfrezuojama itin tiksli keramikinę danties restauracija per 10-15 minučių.
  • Pagaminta danties restauracija pritivirtinama burnoje specialia medžiaga ir tampa danties dalimi. Kramtyti galima iš karto po procedūros, praėjus nejautrai.

Pasinaudoję CAD/CAM technologija, jūs sutaupote laiko, patiriate žymiai mažiau nemalonių pojučių gydytojo kėdėje, galite džiaugtis estetiška ir tvirta restauracija ilgus metus.

Kainos

  • Laminatė Emax frezuota | estetinė zona | pagaminta klinikoje
    650 €
  • Užklotas Emax | šoniniai dantys
    550 €

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai ar procedūrai internetu.