Burnos higiena

HIGIENA

Burnos higiena

Taisyklinga burnos ertmės priežiūra – tai sveikos ir gražios šypsenos garantas. Labai svarbu mokėti taisyklingai išsivalyti dantis ir tarpdančius, pasirinkti tinkamas asmens higienos priemones tam, kad išvengti dantų bei periodonto ligų.

Kasdieninė burnos ertmės priežiūra – pirmas žingsnis norint turėti sveikus dantis ir dantenas. Pagrindinės dantų ėduonies bei periodonto ligų atsiradimo priežastys yra būtent dantų apnašos ir jose esančios bakterijos.

Tačiau tinkamai išsivalyti dantis ne visada pavyksta, ypatingai – sunkiai prieinamose vietose. Susikaupę maisto likučiai ant dantų paviršių tampa lipniu minkštų apnašų sluoksniu, kuriose esančios bakterijos sukelia dantų ėduonį bei dantenų uždegimą – gingivitą. Dantenos pradeda kraujuoti, skaudėti, tampa jautrios. Dantų paviršius išsivalyti tampa nemaloniau ir sudėtingiau. Apnašos likusios mūsų burnoje kurį laiką, sukietėja. Taip susidaro dantų akmenys, kurių pašalinti įprastomis kasdieninėmis burnos higienos priemonėmis namuose tampa nebeįmanoma. Būtent todėl patartina reguliariai (kartą per pusmetį) atlikti profesionalią burnos higieną pas specialistą.

Profesionalios burnos higienos procedūros metu šalinami dantų akmenys, minkštos apanašos, pigmentinės dėmės, kurios susiformuoja nuo kavos, arbatos, tabako ar kitų stiprų pigmentą turinčių maisto produktų bei gėrimų. Taip pat nupoliruojami dantų ir plombų paviršiai, pacientai mokomi, kaip taisyklingai prižiūrėti dantis ir dantenas, rekomenduojamos tinkamos burnos ertmės priežiūros priemonės, kurios efektyviai padėtų išgydyti uždegimą ir palaikyti švarą burnoje.

Negydomas dantų uždegimas ir bloga kasdieninė dantų priežiūra didina ėduonies plitimą, o negydomas gingivitas padidina riziką susirgti periodontitu.

Kainos

 • Burnos higienos pamoka
  25 €
 • Profesionali burnos higiena LIGHT
  65 €
 • Profesionali burnos higiena MEDIUM
  70 €
 • Profesionali burnos higiena HARD
  75 €
 • Apnašų nuvalymas su soda | AirFlow
  45 €

Taupydami Jūsų laiką siūlome registruotis konsultacijai ar procedūrai internetu.